19.5V 2.31A 45W 4.5*3.0mm Adaptor încărcător laptop pentru Dell Inspiron XPS13 9360 9350 9343 9365 XPS12 LA45NM140 Vostro5370 13 5000
148.70 - 177.54 Lei
Disponibil
Search engine banner
redeem -10% pentru noi clienți cu cod: NEWRO
20 Mai - 27 Mai
Ușor de returnat
  • lock Plata securizată
  • assignment_return Returnarea se face fără probleme
  • policy Protecția datelor cu caracter personal
  • local_shipping Livrarea produselor în siguranță
Comerciantul acceptă retur la acest produs în perioadă de 14 zile.
Badu nu este responsabil pentru cumpărarea de 19.5V 2.31A 45W 4.5*3.0mm Adaptor încărcător laptop pentru Dell Inspiron XPS13 9360 9350 9343 9365 XPS12 LA45NM140 Vostro5370 13 5000 De la Adaptoare de laptopuri În afara formularului de comandă.
Specificații produs
  • Numărul piesei: T1952314530D
  • Categorie de obiect: Adaptor de alimentare
  • Tip priză: UE
  • Pachet: da
  • brand compatibil: Pentru Dell
  • Tensiune de ieșire: 19,5 V
  • Curent de ieșire: 2.31A
  • Nume de marcă: TORLINSE
  • Origine: China continentală
  • Certificare: CE
  • adaptor Dimensiunea prizei:: 4,5*3,0 mm
Descriere produs